Кращі паяльники Lefavor з Аліекспрес 2024 року

Лучшие паяльники Lefavor с Алиэкспресс

Незважаючи на очевидний зиск китайських товарів, далеко не всі сегменти техніки купуються на Аліекспрес. Навряд чи хтось чекатиме 2-3 тижні на постачання чайника, а іноді доставка в Україну займає і більше місяця. Інша справа, якщо йдеться про товар, який не потрібен прямо зараз, або якщо Ви думаєте про купівлю з економією заздалегідь. Для останньої категорії користувачів ми склали рейтинг найкращих паяльників з Аліекспрес 2024 року. Власне, вже багато домашніх умільців зрозуміли, що більшість товарів уроздріб і так поставляються з Китаю, після чого на них накладається 100-700% націнки. Зокрема це стосується бренду Lefavor, які нерідко можна виявити на Prom.ua. Подібні інструменти можна спокійно замовляти самостійно, не переплачуючи за послуги інших продавців.

Кращі паяльники Lefavor з Аліекспрес

Модель Посилання
Потужність
Lefavor Iron 936
Аliexpress.com
80 Вт
Lefavor 60
Аliexpress.com
60 Вт
Lefavor LS-80W
Аliexpress.com
80 Вт

Lefavor Iron 936

Кращі паяльники Lefavor з Аліекспрес 2024 року

Відкриває Топ-5 паяльників з Аліекспрес бюджетна модель з регульованою температурою. Цей електричний інструмент має потужність 80 Вт, і, за заявою продавця, може працювати в діапазоні температур від 180 до 480 градусів. Щоправда, в повному обсязі відгуки підтверджують заявлені параметри. Проте портативний зварювальний апарат підходить для варіння дрібних деталей, включаючи ПК, ремонт телефону та інших гаджетів. Діапазон температур можна регулювати з кроком 5 градусів. Є вилка для ЄС та США у комплекті. До переваг цієї серії інструментів також можна віднести наявність рідкокристалічного екрану, на якому відображається температура. До роботи керамічного нагрівача питань немає.

Плюси:

 • доступний інструмент;
 • є екран;
 • неслизька ручка;
 • керамічний нагрівач.

Мінуси:

 • не всі погоджуються із заявленими температурами.

Lefavor (60 Вт)

Кращі паяльники Lefavor з Аліекспрес 2024 року

Якщо не знаєте, який вибрати недорогий паяльник з Аліекспрес, також варто придивитися до моделі Lefavor на 60 Вт. Цей бренд має досить серйозну популярність, і випускає багато подібних станцій. Саме ця лінійка нам сподобалася великою кількістю позитивних відгуків при таких самих параметрах, як попередник. Температура також регулюється від 200 до 450 градусів. Реалізовано довговічний керамічний нагрівач, сумніватися у надійності якого не доводиться. Відгуки підтверджують ефективність безсвинцевого паяння.

Плюси:

 • керамічний нагрівач;
 • просте регулювання;
 • добре складання;
 • добрі відгуки.

Мінуси:

 • примітивний дизайн.

Lefavor LS-80W

Lefavor LS-80W

Рейтинг паяльників з Aliexpress знову поповнює продукт Lefavor, але вже вищого класу. Відповідно і відгуки покупців це підтверджують. Заявлений діапазон температур цього інструменту становить від 180 до 520 градусів. До складу конструкції входить невеликий LCD-екран, на якому можна контролювати робочі процеси. Також відзначимо, що пристрій виділяється на тлі бюджетних попередників більш точним контролем температур, що підтверджується практичним досвідом користувачів. Потужність дорівнює 80 Вт, що можна зрозуміти навіть за назвою. Модель нового покоління приваблює якіснішим складанням, сучасним дизайном і простотою у використанні. Зовсім не дивно, що й рейтинг у неї значно вищий.

Плюси:

 • добрий рейтинг;
 • покращене регулювання температур;
 • якісний нагрівач;
 • знайомий бренд.

Мінуси:

 • не виявлено.

Як вибрати паяльник Лефавор на Aliexpress?

При покупці електричного паяльника на Aliexpress необхідно враховувати не лише заявлені параметри, а й відгуки користувачів. Нерідко саме продавці маніпулюють інтересом користувача, вказуючи надто привабливі характеристики на тлі доступної ціни. Проте ігнорувати основні параметри теж не варто:

 1. Потужність паяльника;
 2. Тип жала;
 3. Регулювання температури;
 4. Комплектація та різновиди моделей;
 5. Тип припою.

Якщо у Вас вже є досвід експлуатації таких інструментів, достатньо приділити належну увагу лише характеристикам та відгукам. Якщо ні, спочатку розберіться з параметрами і за що вони відповідають.

Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: