Найкращі повербанки з AliExpress 2024 року

Не секрет, що багато користувачів вибирають такий сегмент техніки як повербанки на просторах AliExpress. Безумовно, це не той майданчик, де варто купувати перший товар, адже ми говоримо не про інтернет-магазин, а майданчик, який використовують у своїх інтересах продавці з різних країн світу. І не всі вони сумлінні. На щастя завдяки прозорій системі відгуків виявити якісний товар не складно. Крім того, розвивається ніша оглядів продуктів з AliExpress. Враховуючи корисний досвід, ми вирішили скласти рейтинг найкращих повербанків із Аліекспрес 2024 року.

Сьогодні на просторах китайського ресурсу сотні таких девайсів, і розглядати всі поспіль ми не станемо. Ми вирішили виділити лише цікаві рішення із найпривабливішим співвідношенням ціна/якість.

Топ-6 найкращих повербанків з Аліекспрес (Україна)

Модель Ссылка Емкость
Мощность зарядки
GENAI Wireless
AliExpress.com
20000 мАч 22,5 Вт
Essager Power Bank
AliExpress.com
20000 мАч 22,5 Вт
Baseus Power Bank
AliExpress.com
10000 мАч 15 Вт
Baseus 100W Power Bank 20000mAh
AliExpress.com
20000 мАч 100 Вт
Baseus PD 65W
AliExpress.com
30000 мАч 65 Вт
USAMS 30000mAh 65W
AliExpress.com
30000 мАч 65 Вт

GENAI Wireless Charger Power Bank

GENAI Wireless Charger Power Bank

Відкриває топ повербанків з Аліекспресом модель GENAI Wireless, заявлена ємність якої становить 20000 мАг. Цей акумулятор підтримує технологію QC 3.0. Потужність швидкого заряджання досягає 22,5 Вт, що вважається хорошим і сучасним показником, незважаючи на бюджетну вартість зовнішнього акумулятора. Портативна батарея має екран, де відображаються основні характеристики роботи, а також компактний корпус, що має досить стильний зовнішній вигляд. Разом з тим через стандартний вхід на зарядку батареї буде потрібно близько 7 годин.

Плюси:

 • підтримка технології QC 3.0;
 • стильний зовнішній вигляд;
 • якісний корпус;
 • непоганий захист.

Мінуси:

 • час до повної зарядки батареї.

Essager Power Bank

Essager Power Bank

Розглядаючи повербанки з Аліексперс, ємністю 20000 мАг, хотілося б виділити ще одну лінійку з підтримкою QC3.0 і стандарту Power Delivery (до 18 Вт). Більш того, девайс серії Essager Power Bank підтримує швидку зарядку Huawei з потужністю до 22,5 Вт. Корпус має простенький дизайн, реалізовано лише два порти USB, але кожен підтримує швидку зарядку із сумісними пристроями. Подивившись кілька оглядів, ви з’ясували, що цей гаджет має дві пластини по 10000 мАг, а фактична ємність батареї становить 14000 мАг, що можна вважати добрим показником. Також за рахунок відгуків ми з’ясували, що цей повербанк справді підтримує заявлені стандарти швидкого заряджання. Правда, якщо Ви будете використовувати два порти відразу, то сумарна сума струму дорівнюватиме 3А, а на одному з них при цьому всього 1А.

Плюси:

 • всі заявлені стандарти працюють;
 • багато відгуків та оглядів;
 • непогані дві пластини по 10000 мАг;
 • хороша індикація.

Мінуси:

 • сила струму при використанні двох портів;
 • простий зовнішній вигляд.

Baseus Power Bank

Baseus Power Bank

Рейтинг повербанків з Аліекспрес поповнює лінійка на 10000 мАг від Baseus, яка стала хітом продажів у багатьох країнах через використання якісних літій-іонних елементів. Ресурс батареї досить високий у тому, що ємність не зменшується. Доступно при цьому відразу 4 порти, в чому прилад виграє у багатьох аналогів, але й вартість відчутно вища. У тому числі через гарну репутацію виробника. Важить девайс близько 250 грамів, але має ще й екран, на якому можна контролювати рівень запасу енергії. Що ж до інтерфейсів, відзначимо наявність двох стандартних USB, є сучасний Type-C і micro-USB. Реалізовано підтримку швидкої зарядки, але з максимальною потужністю 15 Вт. На повну зарядку батареї потрібно близько 5.5 годин.

Плюси:

 • 4 різних портів;
 • є екран;
 • якість батареї;
 • добрий виробник.

Мінуси:

 • максимальна потужність 15 Вт.

Baseus 100W Power Bank 20000mAh

Baseus 100W Power Bank 20000mAh

Ще один недорогий повербанк з Аліекспрес, ємність якого становить 20 тисяч міліампер на годину. Цей зовнішній акумулятор вже добре підходить для ноутбуків, потужності вистачає. При цьому модель відрізняється стильним дизайном та дуже тонким корпусом для своєї ємності. Природно, доступні стандарти швидкого заряджання, включаючи QC 3.0, а також PD 3.0. Якщо вірити описам, то реальна ємність, яку може віддати цей повербанк, становить 12 000 мАг, що є відмінними показниками. Виходячи з відгуків, пристрій дійсно виправдовує очікування. Компанія подбала про гарну упаковку, а також про діючу індикацію. Причепитися нема до чого.

Плюси:

 • багато портів;
 • потужність до 100 Вт;
 • фактична ємність 12000 мАг;
 • коректна індикація;
 • якісна конструкція.

Мінуси:

 • не знайдено.

Baseus PD 65W

Baseus PD 65W

Нарешті ми дісталися великих акумуляторів з Аліекспрес, і почнемо з лінійки Baseus PD 65W Power Bank з підтримкою швидкої зарядки формату Quick Charge 2.0 і PD 3.0. Максимальна потужність заряджання становить 65 Вт. Достатньо масивний зовнішній акумулятор приваблює гарним екраном та якісним виконанням корпусу. Враховуючи ще й хорошу репутацію виробника, зовсім не дивно, що він коштує трохи більше ніж ряд аналогів від ноу-неймів. Цей повербанк відмінно підходить не тільки для смартфонів, а й для ноутбуків, а також інших великих портативних девайсів.

Плюси:

 • хороший виробник;
 • потужність швидкого заряджання;
 • інтерактивний екран;
 • є порт Type-C;
 • багато інтерфейсів.

Мінуси:

 • не знайдено.

USAMS 30000mAh 65W

USAMS 30000mAh 65W

Кращий повербанк з Аліекспрес 2024 року – це лінійка USAMS на 30000 мАч з потужністю зарядки в 65 Вт. Ця модель також підтримує два формати швидкого заряджання, включаючи стандарт QuickCharge 3.0 і PowerDelivery. В комплект входить кабель USB-C. Сфера застосування цього акумулятора не обмежена лише використанням смартфонів. Важливо, що на повну зарядку PowerBank потрібно менше 10 годин, що є відмінним показником. Для порівняння, старіші версії повербанків з аналогічною ємністю заряджалися по 25-30 годин. Необхідно відзначити просунуту інтелектуальну систему управління, яка відповідає за підбір оптимальної напруги у відповідність до параметрів конкретного девайсу або обладнання.

Плюси:

 • потужність заряджання;
 • зовнішній вигляд;
 • кількість інтерфейсів;
 • надійна модель.

Мінуси:

 • не виявлено.

Як вибрати хороший повербанк з Аліекспрес?

Очевидно, що при покупці таких девайсів на просторах маркетплейсу треба враховувати репутацію продавців і двічі перевіряти інформацію, заявлену в описі. Нерідко виходить так, що заявлені стандарти швидкої зарядки не працюють або номінальна ємність дуже відрізняється від фактичної (більше, ніж на 30%). Якщо Ви не знаєте, як вибрати повербанка з AliExpress, треба розуміти, які враховувати критерії, і не забувати дивитись на відгуки:

 1. Стандарти швидкого заряджання. Крім власних форматів, більшість виробників смартфонів та інших девайсів використовують чіпсети для підтримки таких стандартів, як Quick Charge та Power Delivery, але пропускна спроможність цих технологій відрізняється залежно від покоління. Так, наприклад, якщо заявлена підтримка QC2.0, то повербанк, найімовірніше, підтримує до 18 Вт, а QC3.0 вже вказує на підтримку до 20 Вт, і вище. На даний момент вже є Quick Charge 5.0, але поки що трохи гаджетів підтримують цей формат. Що стосується Power Delivery, то вже стандарт 3.0 дозволяє досягти потужності 100 Вт.
 2. Кількість портів. Чим більше інтерфейсів, тим ширша сфера застосування повербанка, і тим більше можна підключити пристроїв одночасно, враховуючи, що сила струму розподілятиметься за кількома підключеннями. Найсучасніші моделі підтримують і USB-A, і USB-C, і microUSB. При цьому є багато моделей з більш високою ємністю, але лише двома портами, наприклад. Нерідко без можливості одночасної зарядки кількох девайсів.
 3. Матеріали. Напевно, Ви бачили на Аліекспрес багато повербанків, корпус яких за відчуттями виготовлений на 3D-принтері за допомогою недорого пластику. Очевидно, що така якість виконання відштовхує від покупки, і хоч все залежить від літій-іонних елементів та інших характеристик, на практиці в 9 із 10 випадків нехитрий вигляд уособлює сам підхід виробника, і проявляється у всьому, а не лише в дизайні. Що стосується економії, то зазвичай виробники зменшують собівартість за рахунок кількості портів та потужності швидкої зарядки, а не зовнішнього вигляду та матеріалів.

Який PowerBank краще купити на AliExpress у 2024 році?

Ми доклали чимало зусиль, щоб вивчити ринок: переглянули відгуки, огляди, тестували деякі пристрої. Вкотре зрозуміли, що важлива не кількість, а якість. Якщо Ви не знаєте, який купити повербанк на Аліекспрес, рекомендуємо звернути увагу на такі винаходи як:

 1. Кращий зовнішній акумулятор на 30000 мАг – Baseus PD 65W;
 2. Хороший бюджетний повербанк з AliExpress – REMAX RPP-135/137;
 3. Відмінний акумулятор за ціною та якістю – USAMS 30000mAh 65W;
 4. Якісний повербанк на 20000 мАг – GENAI Wireless.

Не забувайте підписуватись на наші соціальні мережі, щоб стежити за останніми матеріалами нашого ресурсу.

Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: