Огляд Liitokala Lii-202 для батарей АА та ААА

Liitokala Lii-202: обзор зарядки для батареек АА, ААА

Як і багато інших користувачів, до простих лужних батарейок ми ставилися як до витратного матеріалу. Так було доти, доки у будинку не з’явилося багато іграшок. Постійно утилізувати АА та ААА, і купувати нові стало не надто рентабельно, тому почали звертати увагу на зарядки для таких винаходів. В результаті виявили цікаву модель, інформацією про яку хочемо поділитись у цьому огляді Liitokala Lii-202 – універсального зарядного пристрою для акумуляторів різних типів: Ni-Cd, Li-Ion, LiFePO4 та Ni-Mh.

Характеристики Liitokala Lii-202

Характеристики Функції Призначення
Мінімальний струм: 0,5А Рухомий мінусовий контакт AAA
Максимальний струм: 1А Захист від замикання та перезарядження AA
Зворотня зарядка: 5 Вт Перевірка полярності
10440, 14500, 26650, 26500, 16340, 17500, 22650, 18650, 18490, 17670

Практичні тести зарядного пристрою

Почнемо з того, що пристрій поставляється в комплекті з USB-кабелем (USB-A і microUSB Type-C), який можна використовувати як для живлення зарядного пристрою, так і для зворотного заряджання гаджетів від батарейок, але не будь-яких. Прості АА і ААА мають слабкі властивості струму, щоб зарядити повербанк, наприклад. Однак, 18650 і подібні акумулятори, які часто використовуються у ліхтариках і різних курилках, відмінно підходять для зарядки смартфонів, наприклад, за допомогою цього ЗУ.

У роботі зарядка дуже проста. Достатньо просто встановити батареї, які плануєте відновити (полярність вказана), та підключаєте виріб до повербанку за допомогою комплектного кабелю.

Огляд Liitokala Lii-202 для батарей АА та ААА
Після підключення відразу ж спалахує індикація, за допомогою якої ми можемо отримати таку інформацію:

  1. Тип батареї;
  2. Залишок заряду.

Огляд Liitokala Lii-202 для батарей АА та ААА

Після кількох миготінь прилад починає працювати, заряджаючи наші батарейки. І АА і ААА встановлюються зручно, оскільки нижня рухома платформа (мінусовий контакт).

Огляд Liitokala Lii-202 для батарей АА та ААА

Як Ви бачите, є USB-A, який можна використовувати для зворотного заряджання різних пристроїв при потужності 5 Вт. Ми використали для цього завдання батарейку 18650 і все дійсно працює. Шкода не знали раніше, що можна обійтися без жодних плат та дорогих пристроїв.

Висновки про зарядку Liitokala Lii-202

Огляд Liitokala Lii-202 для батарей АА та ААА

На завершення огляду Liitokala Lii-202 хотілося б підкреслити, що, на нашу думку, це одна з найзручніших та найефективніших зарядок для батарейок на ринку (серед бюджетних моделей). Тут немає жодних налаштувань, окрім зміни режиму (0,5А або 1А) шляхом затискання однієї кнопки Mode. Достатньо просто встановити необхідний формат батарей або акумуляторів, за рахунок рухомого мінусового контакту, і все. Далі, пристрій спокійно черпає енергію з іншого джерела енергії. Конструкція виглядає надійно, індикація дуже корисна. Також заявлено захист від перезаряду та доступно відразу два відсіки для батарейок. Що ще треба за такі гроші?

Плюси:

  • захист від перезарядження;
  • хороша індикація;
  • сфера застосування;
  • зворотна зарядка.

Мінуси:

  • за ці гроші не знайдено.
Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: