Огляд Pocketman T6 з Aliexpress

Обзор Pocketman T6 с Aliexpress

Відразу зазначимо, що це модель максимально низького класу. Якщо Ви хочете отримати потужний ліхтарик, здатний висвітлити вулицю, варто придивитися до моделей Sofirn, які представлені на Aliexpress у великому різноманітті. Нашу увагу привернула модель під назвою Pocketman T6 (є й інші версії), оскільки цей ліхтарик коштує близько 5 доларів. Погодьтеся, за таку вартість у будь-якому магазині можна отримати хіба що світлодіодну стрічку, і навряд чи. Тут же повноцінний ліхтарик, який спокійно висвітлить цілу кімнату, про що докладніше розповімо у нашому огляді.

Перейти на Aliexpress

Перше враження

Огляд Pocketman T6 з Aliexpress

Погодьтеся, виглядає цей ліхтарик набагато дорожче. Він досить важкий, приємно тримати в руках. Чи не відчувається дешевизни. Заряджається ліхтар від Micro-USB.

Огляд Pocketman T6 з Aliexpress

У комплекті, звичайно, немає акумулятора 18650, його ми купували на Аліекспрес окремо. Проте, сам факт використання такої батареї є солідною перевагою, адже це вказує на солідний час автономної роботи пристрою.

Звичайно, тут немає просунутого захисту або стабілізації яскравості. Проте за подібну вартість вкрай складно знайти навіть щось схоже на яскравий ліхтар, який матиме більш-менш потужний світлодіод. Тут він є.

Огляд Pocketman T6 з Aliexpress

Явно не найдешевший варіант, але докладніше поговоримо про яскравість свічення пізніше. На макро-камері чіткіше видно елемент.

Реальні показники Pocketman T6

Заявлені 8000 Люмен викликають сумніви, але яскравості справді вистачає. Доступно 3 режими потужності. У максимальному досягається сильно біле світло з трохи синюватим відтінком. Це говорить про солідну потужність.

В економічному режимі роботи світло тьмяніше, але його вистачить надовго, якщо раптом Ви залишилися без світла в квартирі чи будинку.

Що стосується площі розсіювання світла, то також цілком солідний рівень, враховуючи вартість. З 3-4 метрів кімната висвітлюється досить яскраво.

Таким чином, якщо хочете отримати якісний ліхтарик з досить яскравим світлодіодом та живленням від ємного акумулятора, то безперечно варто звернути увагу на Pocketman T6. Враховуючи його вартість у 5 доларів (рівень самого акумулятора, власне кажучи) та зовнішній вигляд, вимагати яскравого світла зовсім не доводиться. Втім, і з потужністю теж усе гаразд.

Плюси:

  • зовнішній вигляд;
  • якість конструкції;
  • робота від 18650;
  • 3 режими роботи.

Мінуси:

  • не за цю вартість.
Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: