Огляд селфі-палки Gimbal L08

Огляд селфі-палки Gimbal L08

Сьогодні у продажі зустрічаються найрізноманітніші моноподи, триноги та інші форм-фактори селфі-палок. Багато з них при цьому купуються – угадайте де? Звичайно ж, на Аліекспресс, після чого успішно продаються в 3-5 разів. При чому це стосується не тільки бюджетних пристроїв, про приклади яких говоримо, але і навіть професійних стедікамів. На наш погляд, за такий тип гаджетів переплачувати явно не варто. Пропонуємо огляд Gimbal L08 (3 в 1), який ми придбали на китайському маркетплейсі за 20 доларів. І залишилися надзвичайно довільні таким придбанням. Собственно, дивіться сами.

Переглянути на Aliexpress

Характеристики Gimbal L08

Довжина у складеному вигляді 19 см
Максимальна довжина 86 см
Bluetooth Є
Дистанційне управління Є
Вага 220 г

Якість конструкції

На перший погляд, вже ясно, що конструкція виготовлена якісно. Зовсім не дивно, що селфі-палка Gimbal L08 була куплена багатьма магазинами, і сьогодні успішно продаєтся за більш високою ціною (у 2-3 рази). Навіть по упаковці зрозуміло, що виробник дорожить репутацією. При цьому даний штатив підходить для широкого асортименту смартфонів у силу того, що кріплення солідно розтягується.

Gimbal L08

Важливо, що є накладки, завдяки яким виробник зменшив ризик нанесення шкоди Вашому смартфону. Фіксатор повертається на 360 градусів, тому камеру можна встановити як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

Gimbal L08

При цьому є можливість регулювати кут, а не тільки положення смартфону. Це відкриває широкі можливості для підбору оптимальної сцени. Далі, вже все залежить від камери, встановленої у ваш смартфон.

Gimbal L08

Так як всі деталі зроблені якісно, смартфон щільно закріплений, а внизу є вкладена тренога, цей девайс можна використовувати в якості ручного стабілізатора для зйомки відеороликів.

Максимальна довжина пристрою у форматі селфі-палки при цьому досягає 86 сантиметрів. Цього цілком достатньо для комфортної зйомки фото і відео.

Дистанційне управління

Пульт для цього штатива встановлюється безпосередньо в корпус. Дуже зручно.

При цьому ніяких проблем з виявленням пульта не виникло. Пристрій швидко синхронізувався зі смартфоном.

Gimbal L08

Після підключення є можливість робити фото та запускати/зупиняти відео натиснувши кнопку.

Gimbal L08

Висновки про штатив (3 в 1) Gimbal L08

Таким чином, в кінці огляду Gimbal L08 можна відзначити, що девайс точно виправдав очікування. Його можна використовувати і в якості селфі-палки, і в якості стабілізатора, і для створення відео на віддаленій відстані. Конструкція виконана якісно без дефектів. З зарядкою все в порядку, тут micro-USB, і потрібно мінімум часу для відновлення енергії. При цьому автономність хватає на дуже довго, адже, по суті, тут мінімальний витрата енергії на натискання лише однієї кнопки. Весит штатив близько 200-250 грамів.

З підключенням ніяких проблем не виникло, як і з налаштуваннями. Іх багато, що теж добре. Можна підібрати оптимальний кут огляду, телефон плотно фіксується. За свої гроші це якісна селфі-палка.

Переглянути на Aliexpress

Плюси:

  • якість збірки;
  • багато налаштувань;
  • просте підключення;
  • доступна ціна;
  • пульт у корпусі.

Мінуси:

  • не знайдено.
Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: