Як замовити посилку на Aliexpress у 2024 році

Як замовити посилку на Aliexpress у 2024 році

Як тільки Aliexpress знову почав доставляти товари в Україну, багато операторів, включаючи Укрпошту та Нову Пошту, повідомили про старт прийому та доставки посилок. Проте вже через деякий час стало зрозуміло, що деякі області не обслуговуються. Довго чекати на креативні рішення від користувачів не довелося. Користувачі навчилися обходити блокування, змінюючи адресу. Про цей спосіб отримання посилок з Аліекспрес в Україну поговоримо трохи згодом.

Due to logistics issues, this service is unavailable in your region at the moment

Саме через таке повідомлення багато користувачів у 2024 році почали шукати способи отримання посилки у своє місто. Якщо у ваш регіон немає доставки, то можна скористатись одним з кількох способів оформлення замовлення на Aliexpress:

  1. Оформити посилку на адресу друзів або знайомих;
  2. Вказати іншу область, залишивши реальну адресу.

Як замінити область, але отримати доставку на свій адрес?

Перш за все потрібно перейти за посиланням https://ilogisticsaddress.aliexpress.com/addressList.htm та додати нову адресу. Суть цього методу оформлення замовлень на Aliexpress в Україну полягає у тому, що потрібно вказати область до якої точно надходять посилки. Ось приклад заповнення:
Як замовити посилку на Aliexpress у 2024 році
Як бачите на скріншоті, потрібно вказати повну реальну адресу у першому полі, включно з областю, містом, квартирою і будинком. В другому полі нічого не пишемо. Також потрібно вказати справжній індекс.

Таким методом користується більшість підписників у нашому Telegram, і майже у 99% відсотків випадків (за нашими оцінками) усе працює, але гарантію ніхто не Вам не дає. Якщо не хочете ризикувати, можна замовити на адресу друзів.

Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: