Кращі бездротові зарядки з AliExpress 2024 року

Топ-5 кращих бездротових зарядок з Аліекспрес – Рейтинг 2024 року

Як показує практика, про купівлю такого гаджета як бездротова зарядка багато хто не замислюється рівно доти, поки не побачить зручність від його експлуатації на практиці. Наприклад, у друзів чи у когось в автомобілі. Далі починається аналіз ринку, який обов’язково призводить до огляду товарів на AliExpress. Почнемо з останнього етапу (навіть, якщо Ви потрапили на цю добірку через пошук або через рекомендації Google). Почнемо наш рейтинг найкращих бездротових зарядок з Аліекспрес 2024 року з того, що внесемо ясність для наших улюблених хейтерів.

Увага! Будь-яка добірка у тому чи іншою мірою уособлює думку редакції, і має умовний характер. Ставтеся до цього рейтингу як до можливості виявити для себе цікаві моделі, про які не знали раніше. Очевидно, що саме по собі визначення «кращий» у контексті товарів є суб’єктивним.

Топ-5 найкращих бездротових зарядок з Аліекспрес (Україна)

Название Посилання Тип ЗП Потужність
Car Phone Holder Wireless
Аliexpress.com
Автомобільний 15 Вт
Joyroom Dual Coil Car
Аliexpress.com
Автомобільний 15 Вт
Fast Wireless Charger Stand
Аliexpress.com
Стаціонарний 15 Вт
Magnetic Wireless Charger
Аliexpress.com
Стаціонарний 25 Вт
HOCO 3 in 1
Аliexpress.com
Універсальний 10 Вт

Magnetic Wireless Car Charger

 

Відкриває Топ-5 бездротових зарядок з Аліекспресом лінійка Magnetic Wireless Car Charger, що підтримує стандарт QC 3.0. Компактний тримач має непогану систему кріплень, а основа створена з АБС-пластику та полікарбонату. Нарікань до виконання ми не маємо, як і більшість покупців, якщо судити по отзывам. Більше того, користувачі позитивно оцінюють швидкість надсилання товару. Максимальна потужність, як зазначено в описі, становить 15 Вт. Габарити дозволяють заряджати фаблети та невеликі смартфони з діагоналлю екранів від 4,7 до 6,8 дюймів. Як вихідний інтерфейс використовується порт Type-C.

Плюси:

 • компактні розміри;
 • швидка зарядка 15 Вт;
 • система кріплень;
 • якість пластику.

Мінуси:

 • не підтримує Z Flip, хоча заявлено.

Joyroom Dual Coil Car

 

Якщо не знаєте, яку вибрати бездротову автомобільну зарядку з Аліекспрес, також рекомендуємо приділити увагу лінійці Joyroom Dual Coil Car Phone. Виходячи з коментарів користувачів, цей девайс працює навіть, якщо на смартфон встановлений щільний чохол. Тримачі добрі. Тішить, що є два варіанти затиску для товстої та тонкої решітки. Заявлена підтримка Qi та потужність 15 Вт. В описі наведено широкий асортимент смартфонів, для яких підходить ця автомобільна зарядка. Враховуючи сукупність коментарів, у тому числі щодо ефективності швидкості зарядки, недоліків не виявлено.

Плюси:

 • якість фіксації;
 • добре виконання;
 • швидка зарядка;
 • опис відповідає реальності;
 • хороший магазин.

Мінуси:

 • не виявлено.

Qi Fast Wireless Charger

 

Рейтинг бездротових зарядок поповнює стаціонарна модель, яка відрізняється підтримкою одразу 4 гаджетів. Незважаючи на розширений функціонал девайс має скромні розміри. Сам виробник позиціонує модель Magnetic Wireless Charger як зручну складну зарядку, товщина якої не досягає навіть 0,6 дюймів у складеному вигляді. Незважаючи на скромний цінник цей гаджет має якісні компоненти та непогані чіпи для контролю температури, гарантії захисту від навантаження та перенапруги. Заряджання вміє виявити сторонні предмети. Для одночасної зарядки двох смартфонів рекомендується використовувати адаптер живлення в 9 Вольт із силою струму в 3 Ампер, який не входить у комплект, що явно нестача. Потужність швидкого заряджання при цьому становить 15 Вт.

Плюси:

 • можна заряджати 4 пристрої;
 • швидка зарядка на 15 Вт;
 • сертифікат якості РЄ.

Мінуси:

 • немає QI-ресивера в комплекті.

Magnetic Wireless Charger

 

Список недорогих бездротових зарядок з Аліекспресом поповнює ще одна магнітна модель серії Magnetic Wireless Charger. На наш суб’єктивний погляд, такий форм-фактор є найзручнішим (без портів, що випирають). Максимальна потужність цієї підставки для гаджетів становить 25 Вт, у чому девайс явно виграє у конкурентів. Скромні габарити не заважають користувачам одночасно заряджати кілька девайсів. Як і у випадку з попереднім пристроям, цей прилад може похвалитися використанням якісних чіпів та компонентів, тому не доводиться переживати за навантаження та перенапругу девайсів.

Плюси:

 • добрі компоненти;
 • надійний виробник;
 • висока потужність;
 • зручний формат.

Мінуси:

 • не виявлено.

HOCO 3 in1 Wireless Charger

 

Найкраща бездротова зарядка з Аліекспрес у 2024 році – це модель HOCO 3 in1 Wireless Charger, незважаючи на максимальну потужність 10 Вт. Виріб виготовлений з якісних матеріалів та компонентів, ніяких непотрібних виступів та позначень немає. Достатньо просто встановити потрібний гаджет на невелику платформу, та й годі. Яскравим підтвердженням високої якості є велика кількість позитивних відгуків від покупців. Більше того, гаджет використовується багатьма роздрібними магазинами і про нього можна переглянути огляди на YouTube.

Плюси:

 • невеликі розміри;
 • якість конструкції;
 • багато коментарів;
 • хороший виробник;
 • максимальна зручність;
 • оптимальна вартість.

Мінуси:

 • максимальна потужність.

Як вибрати бездротову зарядку на AliExpress

Знову зауважимо, що це справа смаку, і в цьому розділі ділимося лише своєю думкою. Проте, якщо Ви не знаєте, як вибрати бездротову зарядку, витратите хвилину часу на такі відомості:

 1. Заявлені параметри. Не всі продавці на просторах маркетплейсів вказують достовірні дані. Часто, користуючись тегами, так захоплюються, що вказують моделі гаджетів, які їх зарядний пристрій не підтримує. Це робиться, щоб збільшити потенційну аудиторію покупців, нерідко випадково. Тому треба враховувати коментарі та купувати гаджети у тих продавців, де вже багато відгуків.
 2. Стандарт швидкого заряджання. Навряд чи є сенс переплачувати фірмові технології окремих брендів, якщо Вас цікавить бездротове ЗУ. Переважна кількість сучасних гаджетів підтримує формат швидкого заряджання QC. Розширити функціонал при цьому нерідко вдається за рахунок придбання ресивера бездротової зарядки.
 3. Система кріплень. Особливо важливим є аспект при покупці автомобільної підставки або зарядки для смартфона. Часто достатньо першої ж великої ями, щоб девайс випав із кріплень. Не слід забувати, що решітки можуть бути різних розмірів, тому треба орієнтуватися на універсальні кріплення.
 4. Форм-фактор. Як показує практика, різні виступи як входів для зарядки ламаються першими. Найкраще, якщо немає зайвих елементів. Чим простіше підставки і стійкіше стоїть на поверхні, тим довговічнішим буде девайс.

Яку зарядку краще купити на Аліекспрес у 2024 році?

Таким чином, щоб визначитися з покупкою такого гаджета, перш за все, треба зрозуміти, скільки девайсів заряджатимете одночасно, і де експлуатуватимете (будинки або в авто). Якщо Ви так і не вирішили, яку купити зарядку на AliExpress, пропонуємо ознайомитися з відгуками на такі гаджети як:

 1. Хороша автомобільна зарядка – Joyroom Dual Coil Car;
 2. Потужна бездротова зарядка – Magnetic Wireless Charger;
 3. Дуже зручна модель на 10 Вт – HOCO 3 in 1.

Якщо Вам сподобалася публікація, можете допомогти ресурсу. Достатньо передплатити наші соціальні мережі (які Вам більше подобаються).

Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: