Кращі підлогові ваги з AliExpress 2024 року

Топ-5 лучших напольных весов для тела с Алиэкспресс – Рейтинг 2024 года

Набагато простіше вибрати одну з моделей розумних терезів для тіла від Xiaomi або Huawei, розуміючи, що Ви придбали якісну техніку, не переживаючи за надійність покупки. З іншого боку, враховуючи неточність багатьох нібито «розумних» функцій, включаючи діагностику на основі біоелектричного опору та абсолютно марні висновки для пересічних покупців, рішення заощадити часто є цілком розумним та раціональним. Як це зробити? Можна подивитися альтернативні рішення від невідомих чи маловідомих китайських виробників, але й тут треба враховувати низку нюансів. Наш рейтинг кращих підлогових ваг з Аліекспрес 2024 року складений з урахуванням відгуків покупців, а також відкритих джерел інформації, які ми змогли знайти в Мережі.

Рейтинг ваг для тіла з AliExpress (Україна)

Модель Посилання Діагностика
Весы от Lot
Аliexpress.com
Немає
Insmart WS022
Аliexpress.com
13 значень
Bath Scale
Аliexpress.com
Немає
Insmart WS065
Аliexpress.com
8 значень
Insmart CF509
Аliexpress.com
15 значень

Скляні ваги від Lot

Стеклянные весы от Lot

Відкриває наш рейтинг ваг підлоги з Аліекспрес модель від компанії Lot, виконана в квадратному форм-факторі. Цей винахід має міцну скляну базу, яка витримує навантаження до 180 кілограмів. У продажу фактично неможливо знайти смарт-ваги, що мають таку вантажопідйомність. Разом з тим, стильна модель живиться від двох батарейок типу «ААА» і оснащується досить інформативним рідкокристалічним дисплеєм. Судячи з опису товару, максимальна похибка становить 50 грамів, а мінімальна маса, що відображається, – 200 грамів. Зазначимо наявність круглих кутів, що покликані забезпечити додаткову безпеку, а також енергозберігаючий режим роботи. Не сподобалося, що у описі зазначено «розумні ваги», хоча жодних інтелектуальних функцій немає.

Плюси:

 • автоматичне вимкнення;
 • мінімальна похибка;
 • максимальне навантаження;
 • стильний дизайн;
 • яскравий дисплей.

Мінуси:

 • немає діагностики, незважаючи на опис.

Insmart WS022

Insmart WS022

Якщо не знаєте, які вибрати розумні ваги для тіла з Аліекспрес, рекомендуємо звернути увагу на лінійку Insmart WS022. Як ви розумієте, це вже продукт невідомого бренду. У компанії є фірмовий додаток, за допомогою якого можна контролювати не тільки вагу, а й ІМТ, рівень води та м’язів в організмі. Більше того, заявлено підтримку 13 вимірювань на базі BIA. Природно, коли йдеться про терези з біоімпедансним аналізом дуже важливо враховувати відгуки, і тут ми виявляємо багато позитивних коментарів щодо точності. Також порадувала потужна база, яка здатна витримувати вагу до 180 кілограмів. У комплекті є батарейки типу ААА (їх потрібно 4 штуки).

Плюси:

 • багата діагностика;
 • максимальне навантаження;
 • непоганий бренд;
 • додаток «Fitdays».

Мінуси:

 • потрібно багато батарейок.

Bath Scale

Bath Scale

Наш рейтинг ваг підлоги з AliExpress поповнює Bath Scale, що має стильний дизайн для будь-якої сучасної ванної кімнати, про що свідчить і опис товару. Це надійний продукт із сертифікацією РЄ без діагностичних функцій. При цьому міцна платформа ваги витримує навантаження, аж до 180 кілограмів. Побутова вага має компактні розміри, що складно зрозуміти по дизайну, виконані у квадратній формі. Як джерело живлення виступають батареї «ААА». Платформа виготовлена із загартованого скла, що надає виробу привабливого зовнішнього вигляду. Також відзначимо наявністю чіткого дисплея, на якому відображається рівень заряджання, маса тіла.

Плюси:

 • загартоване скло;
 • дизайн для ванної кімнати;
 • сертифікати якості;
 • максимальна вага.

Мінуси:

 • явних не виявлено.

Insmart WS065

Insmart WS065

Ще одна модель компанії Insmart серії WS065 приваблює більш вишуканим дизайном та рядом покращень. Так тепер є пам’ять, якої вистачає для збереження даних 24 користувачів. Передбачена синхронізація із різноманітним софтом. Живлення також здійснюється від 4 батарейок типу «ААА», а максимальна вага, як і раніше, може досягати 180 кілограмів. Важливо, що цього разу бренд вирішив відмовитися від надлишку різних параметрів і сконцентрував зусилля на точності відображення 8 основних. До них входить жирова маса, обсяг м’язів, білка, води та інші. Конструкція отримала, мабуть, більш надійну пластину, виготовлену із загартованого скла 6 міліметрів, але це несприятливо позначилося і на вартості.

Плюси:

 • міцна пластина зі скла;
 • висока точність (нові датчики);
 • визначення ІМТ;
 • багато софту;
 • добрий бренд.

Мінуси:

 • високий цінник.

Insmart CF509

Insmart CF509

Найкращі ваги для тіла 2024 року з Аліекспрес – це модель Insmart CF509, тому що, на наш погляд, ця лінійка має досить якісну конструкцію та уособлює весь багаторічний досвід бренду. Тут реалізовано 15 видів вимірювань, включаючи кісткову масу та білок. Більше того, апарат може здійснювати вимірювання пульсу. Синхронізація зі смартфонами можлива як через Wi-Fi, так і Bluetooth. Відносно невисоку вартість можна пояснити використанням більш дешевих матеріалів, ніж у випадку попередньої моделі, представленої в нашій добірці. При цьому кількість позитивних відгуків цієї серії вражає.

Плюси:

 • багато параметрів;
 • два варіанти сполучення;
 • співвідношення ціна/якість;
 • кількість позитивних відгуків.

Мінуси:

 • не виявлено.

Як вибрати ваги для тіла з AliExpress?

Багато хто не знає, але численні тести показують, що навіть брендові діагностичні ваги нерідко мають опції, які марні. Нерідко до них входять всілякі спроби визначити масу окремих типів тканин за рахунок використання біоелектричного опору. Тому ми не акцентуватимемо увагу на подібних функціях. Якщо Ви не знаєте, які вибрати ваги для тіла, рекомендуємо приділити більше уваги таким аспектам як:

 1. Максимальне навантаження – для сучасних моделей вважається нормою до 180 кілограмів.
 2. Форм-фактор – що компактніші ваги тим простіше. Є унікальні моделі із закругленими краями для безпеки, але квадратні рішення, як правило, виглядають більш стильно. Важливо враховувати, щоб габарити бази були не меншими, ніж розмір ступнів користувача.
 3. Джерело живлення – більшість китайських ваг підлоги працюють на базі батарейок типу ААА. Важливо розуміти, що це додаткові витрати, але спочатку такі ваги дешевші. Заощадити вдасться, якщо ваги підтримують автоматичне вимкнення.
 4. Енергозберігаючий режим – корисна опція, яка дозволяє зберегти заряд батарей або акумулятора. Суть у тому, що ваги самі відключаються, як тільки користувач залишає платформу.
 5. Діагностичні функції – сучасні розумні ваги можуть показувати рівень води, підшкірного жиру, м’язову масу, протеїн, визначати біологічний вік, масу кісток, баланс тощо. Важливо розуміти, що багато параметрів відстежуються некоректно навіть у преміальних смарт-вагах, тому гнатися за кількістю параметрів ми не рекомендуємо. Важливіше приділити увагу точності та якості.

Які ваги з AliExpress краще купити у 2024 році?

В результаті ми постаралися розглянути кілька цікавих рішень, які вже отримали багато коментарів від рядових користувачів. В тому числі ми враховували репутацію магазинів та/або продавців та швидкість доставки. Якщо Ви не знаєте, які підлогові ваги купити з Аліекспрес, давайте підіб’ємо підсумки:

 1. Скляна вага без розумних функцій – модель від Lot;
 2. Точні діагностичні ваги – Insmart WS065;
 3. Лідер у співвідношенні ціна/якість – Insmart CF509.

Передплатіть наші соціальні мережі, де регулярно з’являються цікаві відомості для покупців, які вітають розумну економію.

Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: