Огляд вакууматора Vacuum Sealer ZKFK-001

Огляд вакууматора Vacuum Sealer ZKFK-001

Vacuum Sealer ZKFK-001 – легендарний вакуумний пакувальник, який підкорив величезну аудиторію покупців своєю доступністю та простотою в управлінні. Зовсім не дивно! Справа в тому, що такий недорогий прилад здатний суттєво спростити процес зберігання харчових продуктів. За рахунок усунення повітря з пакетів зменшується ймовірність виникнення окисних процесів. Крім того, такий спосіб зберігання їжі дозволяє захистити Ваші продукти від сторонніх запахів та мікроорганізмів. Однак далеко не кожен вакуумний пакувальник здатний досить ефективно витягти повітря. Особливо якщо ми говоримо про бюджетну модель. В огляді Sealer ZKFK-001 намагатимемося з’ясувати, чи варто взагалі це винаходи своїх грошей.

Перше враження

Особисто ми замовляли Vacuum Sealer ZKFK-001 на Aliexpress, тому заощадили і отримали максимально скромну посилку щодо її презентабельності. Втім, цілком імовірно, що і в торгових мережах цей прилад має аналогічну коробку. Вона буквально розсипалася. Проте всередині вже є 10 пакетів. Крім того, у коробці ми виявили зарядний кабель, інструкцію.

Огляд вакууматора Vacuum Sealer ZKFK-001

З першого погляду зрозуміло, що перед Вами бюджетний пристрій – пластик видає! Подібний використовується у 3D-принтерах. Однак ніякого неприємного запаху немає. При цьому всі деталі виглядають рівними та акуратними. За матеріали точно мінус, але до збірки чіплятися не будемо. До того ж, це дуже дешевий пакувальник. Важливіше, щоб він коректно працював.

Огляд вакууматора Vacuum Sealer ZKFK-001

Внутрішня частина виглядає переконливіше. Усі елементи міцно зафіксовані. Кришку додатково утримує два фіксатори, які можна опустити після розміщення пакета. До речі, є гачки, які спрощують цей процес. Далі рекомендується помістити в них пакет, закрити кришку та притримувати її руками. Це необхідно підвищення герметизації. Праворуч знаходиться дві лампочки, які спалахують після включення вилки в розетку. Вони ж виступають як кнопки.

Огляд вакууматора Vacuum Sealer ZKFK-001

Зверху біля кнопок знаходиться пропускний клапан (reieasing valve), який необхідно натиснути, якщо пакет приклеївся. Це дозволить скинути тиск.

Тести Vacuum Sealer ZKFK-001

Багато тестів робити не стали. Немає жодного сенсу. У випадку з вакууматорами результат зрозумілий після першого використання. І так, з інструкцією жодних проблем не виникло. Достатньо просто взяти пакет та помістити його під гачки.

Огляд вакууматора Vacuum Sealer ZKFK-001

Після цього необхідно закрити кришку та злегка притиснути. Кнопка запуску знаходиться у верхньому правому кутку. У середньому виконання цього завдання потрібно до 20 секунд. Ми навіть не встигли засікти. Після того, як повітря буде вилучено, пристрій автоматично перестане гудіти. Шумить він не слабо, врахуйте.

Огляд вакууматора Vacuum Sealer ZKFK-001

Результатом задоволені більше, ніж очікували. Дійсно немає повітря, рівне і ефективне паяння пакета. Прискіпуватися до ефективності точно не варто. Крім того, не варто забувати про вартість цього винаходу. Можна не сумніватися, що з іншими продуктами буде так само.

Висновки про вакуумного пакувальника


Безумовно, Vacuum Sealer ZKFK-001 не входить у наш топ вакуумних пакувальників, адже має мінімум опцій та вкрай бюджетну конструкцію. Простіше кажучи, ми просто не знаємо, як довго прослужить цей прилад, але не надійно. З іншого боку, це справді хороший варіант, якщо хочете зрозуміти для себе, наскільки Вам взагалі потрібен вакууматор. Зі своїми завданнями виріб справляється добре.

Плюси:

  • ефективно працює;
  • простість у використанні;
  • доступна ціна.

Мінуси:

  • дешеве складання.
Блог про китайські товари
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: